detoxikace-hubnuti-joalis-alena-novotna-logo
detoxikace-hubnuti-linka
diagnostika-rodinne-konstelace-automaticka-kresbaŘízená detoxikace organismu

Detoxikace je proces využívající preparáty přírodní medicíny. Nejedná se o běžnou vylučovací metodu jak je tomu u většiny očist, kterými se vyloučí z organismu jak to špatné, tak i to dobré co by tam mělo zůstat.
 
Nejedná se ani o doplňkovou léčbu, kde se jen nasadí nějaké vitamíny a minerály do těla, které stejně nevstřebá tak, jak by mělo, protože je toxiny narušena správná funkce orgánů. Např. metabolický toxin lepku narušuje správnou funkci stěny tenkého střeva a poté nedochází ke správnému vstřebávání vitaminů a minerálních látek, aj.
 
Pomocí řízené detoxikace se postupně vylučuje z organismu jen to špatné. Tím se podpoří samouzdravovací procesy v organismu a postupně se doplní vše potřebné. Váha se upraví na správnou hladinu. Pročistí se tělo i psychika. V těle pak funguje vše přirozeně tak, jak má.


Příběhy a účinky detoxikace ZDE.

,,I pocity a projevy, které se
nedají označit pod žádnou
diagnózu mají význam –
jsou znamením saliva-detoxikace-hubnuti-salvia.jpgnerovnováhy,
z které se může vyvinou
nějaká nemoc, když je
nebudeme dlouhodobě řešit."Za pomoci přístroje detoxikační medicíny Salvia vyměřím vegetativním funkčním testem ve vašem organismu toxické zátěže, mohou to být:

-> toxiny organické (bakterie, viry, plísně, parazité...)
-> toxiny anorganické ( těžké kovy, pesticidy, chemické látky...)
-> emoční toxiny ( deprese, úzkosti, strach...)
-> mikrobiální ložiska
-> metabolické toxiny ( lepek, kasein, laktóza
)
 
Poté opět za pomocí přístroje Salvia vyměřím a určím dvouměsíční detoxikační kůru.
Detoxikační kůra sestává z detoxikačních informačních preparátů, které se užívají buď vnitřně nebo zevně, kdy se aplikují na kůži.>.
Součástí detoxikace je kontrolní měření odstraňovaných toxinů. Kontrolní měření probíhá po dobrání detoxikačních preparátů asi za dva měsíce.

 

Pro odstranění toxinů, kterým jsme vystavování denně v běžném životě a pro nastavení správné funkce imunitního systému jsou obvykle potřeba tři až čtyři kůry za rok. Poté by měl náš organismus být schopen se vyrovnat s toxiny, se kterými se setkáváme v každodenním životě.

Aurikuloterapie
vyzivove-poradenstvi-detoxikace-hubnuti
vyziva-dle-tradicni-cinske-mediciny-poradenstvi-detoxikace-hubnuti
rizena-detoxikace-organismu--detoxikace-hubnuti

Kontakt-detoxikace-organismu

Pribeh-z-praxe
Akce-detoxikace-hubnuti
Doporučené odkazy

detoxikace-hubnuti-mojepravdy